Skialpy

Zde můžete najít nabídku kurzů pro milovníky pásů a dalších zimních radovánek. Najdete zde sněžnice, běžky. To vše v různých obtížnostech a lokalitách.

Sezona 2012-2013 už je u konce a další připravujeme.

 


Skialpy


Rakousko - Dachstein

Skialp & freeride parade M-guide CZ Dachstein_OBSAZENO

Sjezdové a běžecké lyžování, snowboarding, horolezectví, ski touring a pěší turistika, paragliding, objevy a poznání, fantastické výhledy – to vše nabízí gigantický masiv Dachsteinu. Dachstein je jedním z nejnavštěvovanějších výletních cílů Štýrska.

Však si to také zaslouží, vždyť je to první ledovec Alp z jejich východní strany a navíc hora, která svou mohutností budí až posvátný obdiv. Už jen samotný výjezd lanovkou je obrovský zážitek. Kabina lanovky překonává výškový rozdíl 1000 metrů a tiše plyne těsně kolem kolmých kamenných stěn tohoto nádherného masivu. Zde budeme trávit náš skialpový kurz.

Budeme rozděleni do dvou skupin a to na skialp a ski. Skupiny budou mít trochu rozdílné programy. Zatím co ski si budou užívat upravených sjezdovek ski areálu u jezera Gossau, skialpinsti si budou osvojovat znalosti pohybu ve volné zimní přírodě a s tím spojené krásy a nástrahy. Večery a cíly cest budou vždy ale společné, takže o společnou zábavu nepřijdete.

 

Cena 3870,-Kč/osoba
Doprava vlastní / společná
Strava vlastní / polopenze
Termín 15.03.2018 - 18.03.2018